GAMACZ.CZ

"Milan Studnička používá metody založené na práci sama se sebou, uvědomění si své jedinečnosti a schopností, velký důraz klade na práci s cíli v osobním i pracovním životě a hledání skrytých schopností a rezerv." Roman Čížek

 

Pro společnost GAMACZ.CZ jsme připravili řadu školení na téma prodejních i komunikačních dovedností, koučování i týmovou spolupráci.

Se společností Lepší firma a lektorem Milanem Studničkou spolupracuje naše společnost GAMACZ.CZ s.r.o. od roku 2009. Zaměstnanci i management prodělali několik cyklů školení na prodejní dovednosti, vedení zaměstnanců a managerské dovednosti. Velmi oceňujeme individuální přístup a školení postavená na míru našim potřebám. Milan Studnička používá metody založené na práci sama se sebou, uvědomění si své jedinečnosti a schopností, velký důraz klade na práci s cíli v osobním i pracovním životě a hledání skrytých schopností a rezerv. Tréninky jsou vedeny ve velmi otevřeném a přátelském duchu. Každé školení s Lepší firmou posouvá naše zaměstnance i firmu zase o kousek dál, proto budeme naši spolupráci s ní dále rozvíjet.

Roman Čížek, GAMACZ.CZ s.r.o.

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz