ING

"Myslim, ze nejake zdravotni problemy a stresy ma kazdy a uvedomit si z ceho prameni a naucit se jak si mohu sám pomoci je vyborny napad, i kdyz to obcas zaboli.“

 

Tomáš Rychnovský a Milan Studnička připravili pro ING pojišťovnu kurz Stress managemet, který naši klienti hodnotí následujícím způsobem:

Milan Studnička a fyzioterapeut Tomáš Rychnovský připravili pro ING seminář Stress management, který se uskutečnil v rámci dlouhodobého rozvojového programu pro naše Talenty. Velmi se mi líbil příjemný a otevřený přístup obou lektorů, propojení práce s duší i s tělem a praktická cvičení. Všichni účastníci si seminář velmi užili, což dokládají jejich zpětné vazby:

„Mne se skoleni moc libilo. Bylo to velmi osvezujici a jine. Myslim, ze nejake zdravotni problemy a stresy ma kazdy a uvedomit si z ceho prameni a naucit se jak si mohu sám pomoci je vyborny napad, i kdyz to obcas zaboli.“ „Kurz byl velmi dobrý – praktické propojení jak na stress a věci, se kterými se setkáváme a často.Vzhledem k věku a „opotřebení“ rovněž radou, jak vydržet v kondici na dalších tratích manažerského života“ V současné době připravujeme tento seminář i pro členy naší výkonné rady.

Eva Koubíková, Talent Manager CR/SR

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz