Kariéra

"Ani deset titulů a dvacet let praxe o člověku nevypoví, jaký ve skutečnosti je."

 

Pokud máte zájem spolupracovat s naší společností a stát se členem našeho týmu, je třeba brát na vědomí tyto skutečnosti:

  • když chci něco školit, musím to i bezpodmínečně prakticky ovládat
  • jestliže neovládám dovednosti, které chci školit, mám možnost se je zde nejprve prakticky naučit od skutečných profesionálů
  • všichni lektoři, kteří školí obchodní a manažerské kurzy, komunikují s klienty a hledají nové obchodní příležitosti
  • jsme jeden tým a ten funguje na absolutní důvěře a přátelství
  • naši zákazníci jsou naši přátelé a uděláme pro ně vše, co je v našich silách
  • zajímají vás peníze? Kdo dělá svou práci dobře, rozhodně se nemá špatně :-)

Co mohu dělat?

V prvé řadě musí být každý lektor vynikající obchodník - lektořina je už jen "třešnička na dortu". Jakmile se osvědčíte jako obchodníci a budete mít dobré reference, rádi vás necháme, abyste své zkušenosti předávali ostatním.

Co musím umět?

Obchod je jedna z nejjednodušších věcí na světě, přesto jej nezvládne každý. Člověk nemusí mít tituly k tomu, aby porozuměl potřebám druhého člověka. Abyste s námi mohli spolupracovat na jakékoli bázi, je nám jedno, jestli jste nevyučení, vyučení, máte střední nebo deset vysokých škol. Nás zajímají lidé, kteří mají rádi život, uznávají přirozené lidské hodnoty a nehrají si na něco, co nejsou. Pokora a chuť se neustále učit jsou daleko důležitější, než tituly v kapse.

Napište nám

Pokud byste měli zájem s námi spolupracovat, neposílejte svůj životopis, ani strukturovaný, ani žádný jiný. Pošlete nám esej o tom, kdo jste, jak se vidíte a jak vás mohou vidět ostatní. Zdůrazněte své silné i slabé stránky. Minimální formát A4 (písmem arial velikost 10).

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz