Partnerské vztahy

„Většina lidí, psychologů, psychiatrů či sociologů tvrdí, že jsou vztahy velice složité. Přitom tím jen potvrzují, že vůbec nerozumí tomu, co je člověku naprosto přirozené…“ účastník kurzu

 

Co se říká v České televizi o našich kurzech?

Podle odhadů odborníků má přes 87% párů problémy ve vztazích a téměř 70% bere hádky jako normální věc!!!

Jestli rovněž patříte do této skupiny zjistíte upřímnou odpovědí na následující otázky:

Je kurz i pro mě?

Před
Před kurzem...

Hádáte se se svým protějškem nebo s příbuznými?
Musíte občas tajit určité informace?
Zažíváte stresy aniž kolikrát tušíte proč?
Zdá se vám, že vám partner nerozumí a vy nerozumíte jemu?
Máte někdy ve vztahu pocity smutku nebo bezmoci?
Máte spory ohledně trávení volného času – sport, hospoda, kamarádky, divadlo…?
Nedokážete se shodnout ohledně výchovy potomků – zákazy, tresty, příchody domů apod.?
Řešíte konflikty ohledně domácnosti – nepořádek, nádobí, záchodové prkénko, úklid oblečení apod.?

Pokud jste na všechny otázky odpověděli NE, buď jste rezignovali na život ve dvou a žijete sami, nebo vám můžeme gratulovat!!! Je velká šance, že prožíváte velice příjemný vztah a umíte všechny tyto problémy řešit, stejně jako naše lektorské páry!

Kurz partnerských vztahů určený pro vás

Po
Po kurzu...

Pokud jste ale v určitém bodě s odpovědí váhali a nebo rovnou odpověděli ANO, právě pro vás máme připravený Základní kurz, který tyto a mnohé další problémy ve vztazích řeší, což pro vás znamená, že tyto situace budete chápat a naučíte se je následně řešit taky!!!

V čem mi může Základní kurz pomoci?

Na konci Základního kurzu by měli všichni účastníci jasně chápat, jaké jsou konkrétní rozdíly mezi mužským a ženským vnímáním vztahů, jaké jsou přirozené rozdílnosti chování mezi ženou a mužem a základní příčiny konfliktů ve vtazích. Každý účastník by měl najít cestu k tomu, jak předcházet konfliktům a jak hledat řešení v často neřešitelných situacích. Kurz ukáže, jak častých hádek a nedorozumění přejít do upřímných harmonických diskuzí. Prakticky si vyzkoušíme, jakým způsobem by měli partneři diskutovat, jak otevírat nevyřešené problémy a jak pracovat s nepříjemnými pocity strachu, vzteku a zoufalství, které se ve vztazích často vyskytují…

Kontaktujte nás

Chcete-li bližší informace, rádi si s vámi popovídáme...

  • email: kurzy@lepsi-firma.cz
  • mobil: 777 189 049

Reference

Dobrý den,
je to pár týdnů, co jsme jako manželský pár absolvovali Váš jednodenní kurz. Nedá se pár větami popsat, díky jakým problémům jsme hledali pomoc na všech stranách. Myslíme si, že podobné problémy mají ve vztazích i jiné partnerské, či manželské páry. Hádky od úplných banalit, až po celkem zásadní rozhodnutí. Vždycky jsme se měli rádi a upřímně řečeno jsme hledali pomoc jak odborníků, tak i na různých seminářích. Každý z nich nám něco pozitivního dal, ovšem to, co jsme se dozvěděli právě na Vašem kurzu, to se nedá pár slovy popsat. To, co jste nás naučili úspěšně, někdy i s trochou odříkání, aplikujeme v našem vztahu. Vždycky jsme nějak věděli, že se máme rádi, ale nevěděli jsme, že tou naší „dokonalou" láskou vlastně jeden druhému ubližujeme. Díky Vašemu poutavému a zábavnému semináři jsme si to uvědomili a dnes žijeme jeden vedle druhého svobodně a přesto spolu. A to tak, jak nikdy předtím.

Ještě jednou Vám moc děkujeme a určitě se zase rádi zúčastníme některého z dalších návazných seminářů. Jestli tyto naše řádky čte i někdo, kdo by se rád nějakého semináře zúčastnil, ale stále ještě váhá, tomu můžeme jen poradit - přestaňte se rozmýšlet a oddalovat své rozhodnutí, nelitujte času a zkuste se na nějaký seminář přihlásit. Třeba se tam společně setkáme.

Jana a Petr K.,
Královéhradecko

Citáty

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz