LogisCarE s.r.o.

"Školení však nemělo pouze vliv na můj profesní život, ale znalosti, co jsem si odnesla, mohu bezpochyby použít rovněž v osobním životě..."

 

Hodnocení spolupráce

Jménem naší společnosti chci poděkovat panu Janouškovi za jeho školení, které pro mne bylo velice přínosné. Ráda bych se i do budoucna zdokonalovala v profesi obchodního zástupce právě prostřednictvím společnosti Lepší Firmy s.r.o., pokud bych z postu Juniora měla profesně růst až na pozici Senior.

Dne 29. – 31.8.2012 jsem se zúčastnila 3-denního intenzivního individuálně zpracovaného školení obchodní dovednosti pod vedením pana Martina Janouška. Lepší Firmu s.r.o. jsem si našla prostřednictvím internetových stránek sama, a díky referencím společností, ale i jedinců, kteří již školení absolvovali a byli nadmíru spokojeni, jsem se rozhodla, že se svěřím jejich vedení také.

Školení splnilo mé očekávání v plném rozsahu přestože bylo velmi intenzivní s kladným efektem. Dostalo se mi odpovědí na mnoho otázek, které by mi mohly působit potíže při navazování kontaktu se zákazníky, a následně i v budoucím obchodním jednání. Školení však nemělo pouze vliv na můj profesní život, ale znalosti, co jsem si odnesla, mohu bezpochyby použít rovněž v osobním životě. Velice si cením otevřeného a lidského přístupu pana Janouška, který mne dokázal silně motivovat, a dodával mi energii do další spolupráce.

Školení mělo výborně propracovanou a profesionální strukturu, obsahovalo nejen teoretickou část, ale také ukázky z praxe, se kterými jsem se již setkala a budu setkávat denně, kdy jsem si mohla za pomoci kamerového záznamu a diktafonu vyzkoušet konkrétní situace s následným rozborem, čeho se vyvarovat, co naopak vylepšit, kde přidat, kde ubrat, jak je to správně a jak zase není. Školení pod vedením pana Janouška mohu vřele doporučit každému, kdo se chce nejen naučit, ale také dále rozvíjet a vylepšovat své obchodní dovednosti.

Petra Bondorová, DiS.
LogisCarE s.r.o., Soukenická 41, 381 01 ČESKÝ KRUMLOV
Petra Bondorová
www.online-sledovani.cz, www.logiscare.com
mobil: +420 725 827 330, e-mail: petra.bondorova@logiscare.com

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz