M.G.M. spol. s r.o.

"Svým přístupem a neustálým příkladem z jeho osobního života mi otevřel oči, bez nátlaku mě donutil se nad sebou zamyslet, pochopit ty druhé a tím mi pomohl se na svět dívat úplně jinýma očima, než jsem byl zvyklý..." David Částek

 

Pro společnost M.G.M. spol. s r.o. a jmenovitě pro pana Davida Částka, jsme připravujeme individuální kurz Efektivní manažer se zaměřením na:

Hodnocení spolupráce

Dobrý den,

připravuji se v naší firmě na funkci vedoucího servisního oddělení a mám za sebou dva celkem z pěti dnů školení s názvem efektivní manager a už teď musím konstatovat, že dosavadní školení proběhlo na velice profesionální úrovni s obrovským osobním nasazením lektora. Svým přístupem a neustálým příkladem z jeho osobního života mi otevřel oči, bez nátlaku mě donutil se nad sebou zamyslet, pochopit ty druhé a tím mi pomohl se na svět dívat úplně jinýma očima, než jsem byl zvyklý. Mohu konstatovat, že již teď nabité zkušenosti aktivně používám ve svém osobní i pracovním životě a o mnoho si ulehčuji každodenní životní situace. Rozhodně toto školení je 100% přínosem v mém osobním životě a těším se na další lekce. S Milanem Studničkoubudeme rozhodně dále spolupracovat při vzdělávání našich techniků.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Částek David
MGM spol. s r.o.

Kontakt

MGM spol. s r. o.
Čekanice 342
CZ 390 02 Tábor
tel.: +420 381 256 166, 164

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz