Oriflame

"Hanka si bravurně poradila s nesourodou skupinou věkově, služebně i zralostně velmi odlišných dominantních i méně dominantních osobností." Ing. Jana Černá

 

Pro společnost Oriflame ČR jsme připravili školení Prezentační dovednosti, které vedla lektorka Mgr. Hana Hartošová.

Hodnocení spolupráce

Ráda bych touto cestou poděkovala za skvělé 2 dny prožité s Lepší firmou, s.r.o., tedy přesněji: za školení vedené lektorkou této firmy, Hankou Hartošovou..

Společnost „Lepší firma“, řídící se mottem "Nejsme ani dobří ani špatní, přesto jako každý, jsme v něčem lepší. " nám prostřednictvím Hanky bez zbytečných slov ukázala, v čem lepší je a v čem lepší můžeme být i my. Rozhodně investice do 12 obchodníků, jejichž každodenním „chlebem“ je prezentování, ani v době největšího šetření právě v oblasti vzdělávání a osobního růstu, nebudu litovat.

Hanka si bravurně poradila s nesourodou skupinou věkově, služebně i zralostně velmi odlišných dominantních i méně dominantních osobností. Zvládala věkové rozpětí od 23 do 54 let, zkušenosti s prezentováním a vystupováním na veřejnosti od 0 po 10 let a také různé temperamenty, ega a potýkání se s obtížnými osobními životními situacemi.

Zcela nekompromisně nás tlačila za zónu komfortu, a přitom povzbuzovala, hecovala, probouzela netušené možnosti. A jestli jsme někdy chtěli utéct nebo to vzdát? Chtěli a mockrát, ale neutekli ani nevzdali. Naopak jsme se při všech těch překračováních vlastních stínů strašně moc bavili. Celý tým se semknul a podporoval a společně smál našim úžasným výkonům. Takže dostaly zabrat jak naše bránice, tak i zbytečné obavy, stud a soutěžení ve velikášství. Všichni se moc těšíme, že si znovu projdeme „krví prolitá“ videa plná našeho sahání si za naše limity, ale i limity týmového ducha a zábavy.

Jsem moc vděčná, že hlavně u nováčků jsme viděli zřetelný pokrok ze dne na den a že nám rádoby zkušenějším kurz ukázal, na kterých zlozvycích pracovat a jak se skutečně posunovat dál – pokud samozřejmě chceme a něco pro to uděláme.

Dost bylo školení, která se nám líbila, a jejichž studijní materiály zdárně zapadají prachem na policích kanceláří. Teď jsme zažili školení, které se nám nejenom líbilo, ale hlavně jsme ho opravdu „prožili“ a budeme prožívat dál každý den chtě nechtě v praxi. A to, jestli něco změníme, už je opravdu jen na nás.

Za tým obchodního oddělení firmy Oriflame ČR,

Ing. Jana Černá
obchodní ředitelka

Kontakt

ORIFLAME CZECH REPUBLIC spol. s r.o.
V Olšinách 82/16
110 00 Praha 10
Česká republika
Mobile: +420 602 268 086
jana.cerna@oriflame.cz
www.oriflame.cz

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz