Publikujeme


"Pokud něco umím a nikomu to neřeknu, je to stejné, jako bych nic neuměl."

 

Je mnoho zdrojů, kde může člověk čerpat inspiraci pro svou činnost. Na těchto stránkách se vám pokusíme předat alespoň část svých praktických zkušeností a věříme, že se vám ve své práci budou hodit.

Odborné texty

V sekci odborné texty budou postupně přibývat rady a tipy na obchodní jednání, na vedení týmu či plánovaní vlastních cílů. Zatím můžete shlédnout základní informace o:

Psychologické eseje a zamyšlení

Náš lektor Milan Studnička před lety dokončil studium psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, a proto nás napadlo, seznámit vás s několika jeho odbornými články:

Filosofické eseje a citáty

Nejen prací živ je člověk a nejen na práci by měl myslet většinu svého času. Společnost Lepší firma s.r.o. a její lektoři nepřemýšlejí pouze nad prací, ale i nad tím, co se děje kolem nás a jak to udělat, aby se lidé i příroda měli lépe než dosud.

Vidíte stejně jako my, že s naší planetou není něco v pořádku? Vidíte i ty neuvěřitelné problémy v mezilidských vztazích či problémy s výchovou dětí? Nad těmito a ještě dalšími tématy se budeme společně zamýšlet s našimi kolegy a věříme, že se do psaní textů zapojíte vy všichni, kteří se o tato témata zajímáte a chtěli by jste něco změnit.

Člověk může zažít ve svém životě celou řadu úspěchů, může vlastnit obrovské množství peněz a majetku, přesto je otázkou jestli je zrovna toto smyslem života na této planetě. Pojďte na chvíli zapomenou na svou práci, pracovní shon a šílené vytížení a zkuste se s námi zamyslet nad věcmi, které nás obklopují, které nám ubližují a které jsou všude kolem nás.

Přestože na svých seminářích učíme, jak být lepší manažer, jak lépe obchodovat či prezentovat své myšlenky, vždycky bychom měli myslet i na to, že jsme lidé a jsme s přírodou spjati mnohem více, než si jsme mnohdy schopni připustit. A proto bychom se i jako úspěšní manažeři mohli zamyslet nad tím, jak pomoci samotné přírodě, která je přirozeným prostředím každého člověka a všeho živého. Pak možná zjistíme, že nezachraňujeme pouze přírodu, ale především sami sebe, své rodiny a naše děti, které vůbec za nic nemohou.

Chcete-li se zapojit do publikační činnosti a prezentovat své obchodní či manažerské zkušenosti, ale také svůj filosofický pohled na svět, pošlete prosím své texty na e-mail info@lepsi-firma.cz.

Eseje

Citáty

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz