Evropská finanční a realitní, s.r.o.

"Myslím a doufám, že se stanete jednou z neoddělitelných součástí naší společnosti..." Martin Langer

 

Pro společnost Evropská finanční a realitní, s.r.o. a jmenovitě pro pana Martina Langra, jednatele společnosti, jsme připravili individuální kurz Efektivní manažer. Pro zaměstnance jsme poté zrealizovali školení se zaměřením na:

Hodnocení spolupráce

Vážený pane Studničko.

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za přípravu a realizaci individuálního kurzu Efektivní manažer, který jsem s Vámi absolvoval. Myslím, že mi byl tento čas velkým přínosem a že kurz splnil to, co jsem od něj očekával. Chtěl bych především ocenit Váš přístup, který byl velmi vstřícný a otevřený a především inspirující. Jste schopen na vlastním příkladu ukázat v praxi principy, které sám školíte a dle mého názoru není lepší inspirace a motivace. Z mého pohledu nejvíce ze všeho oceňuji Vaši schopnost naslouchat a poté pružně adaptovat náplň kurzu a jeho jednotlivé části na potřeby a situaci klienta. A v neposlední řadě byl čas strávený s Vámi časem příjemným, což jistě přispívá k úspěchu školení a k dobrému pocitu z něj.

Děkuji tedy a věřím, že v započaté spolupráci budeme pokračovat ať již v rovině individuálních vzdělávacích kurzů, tak kurzů pro tým mých spolupracovníků.

Přeji Vám hodně úspěchů a štěstí v životě

Martin Langr, jednatel společnosti

Kontakt

Evropská finanční a realitní, s.r.o.
Na Třísle 145, Staré Město, 530 02 Pardubice
mobil: (+420) 731 441 341
tel.: (+420) 466 536 676
web: www.efr.cz, www.MojeNoveBydleni.cz

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz