Geis CZ s.r.o.

"Kromě profesionálního obsahu a metodiky každého školení, které společně s panem Studničkou vytváříme na míru, dokáže precizně zpracovat hodnocení účastníků a dát zpětnou vazbu i s DVD obsahující záznam modelových situací..." Martina Šťastná

 

Pro společnost Geis CZ s.r.o. připravujeme řadu vzdělávacích seminářů na míru:

Spolupráce s Lepší firmou s.r.o. vznikla náhodou, když v rámci školení od jiného pořadatele pro nás přednášel pan Milan Studnička jako externí hostující lektor. Protože jej účastníci školení chválili, našla jsem si podle jeho jména na internetu odkaz na Lepší firmu s.r.o.

Jejich prezentace se mi zdála standardní, stejně jako desítky jiných vzdělávacích agentur, které se nám prezentují, a které jsme už zkusili. Když jsem ale vyzkoušela další spolupráci s Lepší firmou na následujících interních školeních (myslím hlavně s panem Milanem Studničkou coby lektorem) zjistila jsem, že jsou s ním stále spokojení nejen účastníci školení, ale i já jako organizátorka těchto akcí. Kromě profesionálního obsahu a metodiky každého školení, které společně s panem Studničkou vytváříme na míru, dokáže precizně zpracovat hodnocení účastníků a dát zpětnou vazbu i s DVD obsahující záznam modelových situací.

Takže i když nejsem osobně na školení přítomna, hned mám představu, co se dělo, v jaké atmosféře a s jakou odezvou a mohu plánovat snáze další vzdělávací akce."

Mgr. Martina Šťastná, HR Manager Geis CZ s.r.o.

Kontakt

Geis CZ s.r.o.
Ejpovice
Zemská 211/I
okres Rokycany
PSČ 33701

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz