JetBrains s.r.o.

"Školení mělo výborně propracovanou a profesionální strukturu, obsahovalo nejen teoretickou část, ale také ukázky z praxe, kde jsme si vyzkoušeli konkrétní situace, se kterými se setkáváme denně." Lucie Morawiecová

 

Pro společnost JetBrains s.r.o. jsme připravili kurzy:

Hodnocení spolupráce

Jménem naší společnosti bych ráda poděkovala panu Milanu Studničkovi za jeho školení, které pro nás bylo velice přínosné. Rádi bychom se i v budoucnu zdokonalovali v naších profesích pomocí Lepší Firmy s.r.o.

Dne 11.1.2008 u nás ve firmě proběhlo školení “obchodní dovednosti” pod vedením pana Milana Studničky. Lepší Firma s.r.o. nám byla doporučena kolegou, který absolvoval školení prezentační dovednosti a byl nadmíru spokojen.

Školení splnilo naše očekávání v plném rozsahu, dostalo se nám odpovědí na mnoho otázek, které nám v minulosti působily potíže při obchodním jednání a při navazovíání kontaktu se zákazníky. Školení však nemělo pouze efekt na náš profesní život, ale to, co jsme si odnesli můžeme bezpochyby použít i v osobním životě. Velice jsme ocenili otevřený a lidský přístup pana Studničky, který je silně motivující a dodávající energii do další práce.

Školení mělo výborně propracovanou a profesionální strukturu, obsahovalo nejen teoretickou část, ale také ukázky z praxe, kde jsme si vyzkoušeli konkrétní situace, se kterými se setkáváme denně.

Školení s panem Studničkou mohu doporučit každému, kdo se chce dále rozvíjet a zlepšovat své obchodní dovednosti.

Lucie Morawiecova

Kontakt

JetBrains s.r.o.
Klanova 9/506
14700 Prague
Czech Republic
Phone: +420 2 4172 2501
Fax: +420 2 6171 1724
info@jetbrains.com

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz