Libfin s.r.o.

"Na konci kurzu jsme sami byli překvapeni, že čas vyhrazený kurzu tak rychle uplynul. Všichni účastníci hodnotili přístup pana Studničky jako výborný..." Marek Ruscher

 

Pro společnost Libfin s.r.o. jsme pořádali školení na míru s pracovním názvem Komunikace se zákazníky, které v sobě zahrnovalo prvky kurzů Obchodní dovednosti, Komunikace po telefonu a Zákaznický servis.

Hodnocení naší společnosti

Vzhledem ke skutečnosti, že většina zaměstnanců naší společnosti přichází dennodenně do kontaktu se zákazníky (ať již po telefonu či osobně), rozhodli jsme se požádat agenturu Lepší firma s.r.o. o proškolení našich zaměstnanců zaměřené právě na oblast komunikace.
Školení vedené Milanem Studničkou bylo připraveno profesionálně a přesně dle našich požadavků. Samotný kurz byl veden velice poutavou formou, vyžadující aktivní zapojení všech účastníků. Na konci kurzu jsme sami byli překvapeni, že čas vyhrazený kurzu tak rychle uplynul.
Všichni účastníci hodnotili přístup pana Studničkyjako výborný. Věříme, že nově získané zkušenosti se pozitivně odrazí do jejich pracovní náplně. Pokud se budeme rozhodovat pro další školení, zajisté využijeme opět služeb agentury Lepší firma s.r.o.
S pozdravem
Marek Ruscher
Jednatel Libfin s.r.o.

Kontakt

Libfin s.r.o.
Legionářů 72
276 01 Mělník
Česká Republika

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz