Vodafone Česká republika, a.s.

" Vážíme si lidského přístupu a velmi otevřených doporučení pro naši práci a rozhodně do budoucna budeme velmi rádi s Lepší firmou spolupracovat i při jiných motivačních školeních..." Martin Satler

 

Pro společnost Vodafone Czech Republic a.s. pořádáme kurzy na míru pro IT pracovníky Help desku, Team leadery a specialisty v oddělení CTS. Tyto vzdělávací akce jsou kombinací kurzů:

Hodnocení naší společnosti

Spolecnost Lepsi firma vyhrála výběrové řízení na školení komunikace pro IT Helpdesk a supportní teamy hlavně díky tomu, že školení bylo věcné a praktické.

Od té doby využíváme na IT Lepší firmu k mnoha dalším školením na míru, i třeba když potřebujeme vyškolit nováčky. Společnost Lepší firma nám vychází vstříc v našich potřebách a chápe naší firemní kulturu. Našeho školitele máme moc rádi :-)

V současné době uvažujeme o rozšíření školení od této společnosti do celé naší firmy.

Eva Tělecká
Manager, Customer Operations Centre Technology

Ve výběrovém řízení v kterém jsme hledali vhodného partnera pro školení na míru dle našich požadavků zvítězil návrh Milana Studničky. Nejlépe splňoval naše požadavky, které jsme na školení našich interních supportních IT teamů měli a zároveň jsme měli možnost sami plán školení dotvořit tak, aby byl co nejvíce vhodný pro naše potřeby a prostředí. Samotné školení bylo profesionálně vedeno a velmi plodná byla teamová cvičení a praktické nácviky modelových situací.
Praktické ukázky a metodické rady přednesené během školení se v teamech ujaly o čemž jsme se přesvědčili po následné dvouměsíční rekapitulaci dosažených výsledků a shrnutí základních bodů školení. Vážíme si lidského přístupu a velmi otevřených doporučení pro naši práci a rozhodně do budoucna budeme velmi rádi s Lepší firmou spolupracovat i při jiných motivačních školeních.

Martin Sattler
IT Help Desk Team Leader
Vodafone Czech Republic a.s.
Vinohradská 167
100 00 Praha 10

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz