Walter CZ, s.r.o.

"Chtěla bych za nás za všechny panu Studničkovi poděkovat za velmi dobrou přípravu kurzu a věřím, že ve spolupráci a organizaci kurzů budeme nadále pokračovat." Lucie Sedláková

 

Pro společnost Walter CZ, s.r.o. jsme připravili kurzy:

Dne 18.6.2007 proběhl v naší firmě ve skupině 4 účastníků kurz Komunikační dovednosti - komunikace po telefonu upravený na naše vlastní požadavky. Během tohoto školení jsme měli příležitost poznat svou vlastní osobnost, stanovit cíle a zejména naučit se po telefonu komunikovat s různými typy lidí a reagovat na různé formy telefonátů. Školení vedl velmi zajímavým a příjemným způsobem pan Milan Studnička. Nejvíce se mi na kurzu líbily praktické ukázky, které byly nahrávány na kameru a poté jsme zpětně mohli rozebrat co bylo dobře a co naopak je třeba zlepšit.
Celé školení bych hodnotila jako velmi přínosné a zároveň podané velmi dobrou formou kdy všichni účastníci po kurzu odcházeli příjemně naladěni.
Chtěla bych za nás za všechny panu Studničkovi poděkovat za velmi dobrou přípravu kurzu a věřím, že ve spolupráci a organizaci kurzů budeme nadále pokračovat.

Kontakt:

Walter CZ, s.r.o.
Lucie Sedláková
Office Manager
Walter CZ, s.r.o.
Blanenska 1769
664 34 Kurim

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz