Partneři


"Je těžké naučit se spolupráci, ještě těžší je zůstat sám. Dva jsou silnější než jeden a trojnásobný provaz nelze přetrhnout."

 

Avete Omne s.r.o.

Společnost Lepší firma s.r.o. propojila své vzdělávací aktivity s fyzioterapeutickým centrem Avete Omne, které vám tímto vřele doporučujeme. Naše osobní zkušenosti s Mgr. Tomášem Rychnovským PhD. či Mgr. Šárkou Rychnovskou jsou přímo skvělé!

Avete Omne s.r.o.

Centrum fyzioterapeutické péče AVETE OMNE se specializuje na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového systému. Zajišťuje ambulantní pooperační a poúrazovou rehabilitaci. Rovněž se věnuje léčebným a preventivním programům pro sportovce a pro klienty se sedavým zaměstnáním. Součástí centra je část pro novorozence a děti, která zajišťuje diagnostiku pohybového vývoje dítěte po stránce kvality a terapii koordinačních hybných odchylek.

Form & Beauty s.r.o.

Form and beuty  s.r.o.

Studio je zaměřené hlavně pro vaši relaxaci a dobrý pocit z vašeho těla. Provádíme bezbolestnou ultrazvukovou liposukci s radiofrekvencí, nejmodernější lymfatickou drenáž. Pro redukci vrásek, akné, jizev a strií využíváme radiofrekvenční a vakuovou metodu. Současně provádíme ruční a přístrojové masáže celého těla. Naší novinkou je také nejmodernější metoda prodlužování řas na řasu MIRACLE LASHES

4HUMAN občanské sdružení

Podporujeme činnost občanského sdružení 4HUMAN, jehož činnosti a snahy o lepší svět si velice vážíme!

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz