TIMAC AGRO CZECH s.r.o.

"Většina účastníků se zároveň shodla i na tom, že daný kurz byl účelný nejen z hlediska dalšího profesního růstu a zdokonalování, ale rovněž i pro zamyšlení se nad dosavadními postoji a jednáními v osobním životě, přičemž vzorem byla vůle a pozitivní náhled na život Mgr. Studničky."

 

Pro společnost TIMAC AGRO CZECH s.r.o. jsme realizovali školení Obchodních dovedností, které vedl lektor Mgr. Milan Studnička.

Hodnocení školení

Firma TIMAC AGRO obchodně působí v zemědělském sektoru - přesněji v segmentu průmyslová hnojiva, biostimulanty a řešení problematiky výživy kulturních plodin.
V červnu 2010 náš jedenáctičlenný tým absolvoval dvoudenní kurz obchodních dovedností pod vedením lektora Milana Studničky. Pro některé členy týmu bylo toto školení první zkušeností s tímto typem kurzu, naopak někteří obdobný kurz absolvovali již po několikáté. Hodnocení kolegů (v krátkém časovém odstupu) však následně bylo víceméně jednotné - daný kurz předčil očekávání. Byl plný praktických forem procvičování simulovaných obchodních situací a rozborů daných řešení, byl veden vysoce profesionálně a zároveň příjemnou, „lidskou“, nestresovou formou (díky osobnímu a pozitivnímu přístupu lektora).
Většina účastníků se zároveň shodla i na tom, že daný kurz byl účelný nejen z hlediska dalšího profesního růstu a zdokonalování, ale rovněž i pro zamyšlení se nad dosavadními postoji a jednáními v osobním životě, přičemž vzorem byla vůle a pozitivní náhled na život Milana Studničky.
Jednoznačně uvítáme možnost další spolupráce s Milanem Studničkou při dalších typech školení.

Ing. Pavel Tvrdík

Kontakt:

TIMAC AGRO CZECH s.r.o.
Znojemská 949/84
586 01 Jihlava
www.cz.timacagro.com

 

Lepší firma s.r.o.

Vinohradská 2029/124, 130 00 Praha - Vinohrady, kurzy@lepsi-firma.cz